عکاسی تبلیغاتی
عکایس پانوراما و اچ دی آر
عکاسی صنعتی
عکاسی کودک در منزل شما

عکاسی در محل دلخواه شما

گروه عکس آسمان  این افتخار را دارد که با حرفه ای ترین تجهیزات نورپردازی و عکس برداری آماده خدمت رسانی به مخاطبان خود در سراسر ایران میباشد

اگر میخواهید متفاوت و حرفه ای عکاسی شوید ، عکاس اختصاصی در محل دلخواهتان را با گروه عکس آسمان تجربه کنید

 

عکاس اختصاصی داشته باشید

عکاس اختصاصی داشته باشید

عکاسی در محل چیست ؟!

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که  عکس گرفتن در آتلیه و دکوراسیون داخلی آتلیه چقدر موضوع عکسهای مدلینگ ، خانوادگی ، عکس کودک دلبندتان ، فشن ، ورزشی و … را چقدر تحت تاثیر قرار میدهد ؟ شاید شما هم هنگام عکس گرفتن در محیط آتلیه کمی معذب بودید ! ژست های تصنعی و فضا سازی های تصنعی شما را رنجانده است ؟ گاهی اوقات به مصنوعی بودن عکساتون در محیط آتلیه  فکر کرده اید ! و در نهایت به این نتیجه رسیده اید که اگر عکاس اختصاصی داشتید و با چیدمان دلخواه خودتون در محیطی که خودتون دوست دارید عکاسی میشدید رضایت بیشتری داشتید !

 

چه محیط هایی ؟ !

 

اتاق شخصی …

منزل …

ویلا ، باغ یا باغچه شخصیتان …

باشگاه ورزشی که مراجعه میکنید ؟ باشگاه اسب سواری ؟ بیلیارد ؟ بدنسازی ؟ بولینگ و …

 

عکاسی برای چه کسانی ؟!

 

دوست دارید که عکس پرتره ، فشن ، مدلینگ شخصی خودتان را در محیطهای دلخواه خود بگیرید و از دکورهای آتلیه ای خلاص شوید ؟!!!!!!

شما هم دوست دارید که کودکتان در اتاق خودش و با اسباب بازی های خودش عکس داشته باشد ؟ دوست دارید با پدر ، مادر ، همسر و دیگر اعضای خانواده تان عکسی متفاوت داشته باشید ؟ اما در محل زندگی خودتون ؟ کنار برخی اجناس گران بهایی که در خانه و یا محیط زندگی خود دارید اما نمیتوانید با خود به آتلیه بیارید ؟!!!

وقت آن رسیده که از تصنعی بودن عکسهاتون کمی فاصله بگیرید !  این بار تصمیم بگیرید عکاس اختصاصیتان به محل مورد علاقه شما بیاید و متفاوت عکاسی شوید …

پس کافیست همین الان با آسمان تماس بگیرید !

۰۲۱۸۸۶۳۴۷۷۶ – ۰۹۱۲۷۹۹۶۶۳۹